Jdi na obsah Jdi na menu
 


drby hvězd

11. 11. 2008

Dara Rolins (35) pomohla slovenské rodině! Jako zkušená máma totiž ví, co znamená zaopatřit dítě. Proto se rozhodla, že slovenská čtyřčata, kterým kancelář prezidenta darovala ,,jen" 50 tisíc, vybaví plenami a dětskými ubrousky a ulehčí tak mladé rodině od starostí!

„Zdálo se mi to velmi zvláštní, že kancelář pana prezidenta věnovala takovou sumu. To jim nevyjde ani na přibližně půl roku. A vím to, protože jsem taky šťastnou mámou malé Laury. A tak jsem se rozhodla, že jim musím nějak pomoct,“ řekla pro Nový Čas Dara, kterou překvapila informace, že kancelář prezidenta věnovala na podporu mladé rodiny jen částku padesát tisíc!

Kdo má doma malou ratolest, asi moc dobře tuší, kolik takový potomek měsíčně stojí. Suma se zdála Rolins příliš nízká na pořízení potřebného vybavení. Ani ne měsíčním sourozencům tak koupila dvě stě balíků plen a dvě stovky dvojitých dětských čisticích ubrousků.

O slovenských čtyřčatech - Hance, Jance, Petrovi a Ondrejovi Kyselicových - se dozvěděla z médií a okamžitě se rozhodla konat. Máma malé Laury dobře ví, kolik stojí výbavička pro takové ratolesti a jaké to musí být finančně náročné, když jde o miminka čtyři! Díky štědré Daře mají tak rodiče ratolestí o starost méně, pleny totiž vydrží celé dva roky!

Jak je vidět, mateřství dělá se ženami divy. Kdo může pochopit situaci maminky lépe než samotná Dara, která je snad tou nejšťastnější matkou na světě? I když k osobnímu setkání mezi zpěvačkou a dětičkami nedošlo, rodiče Andrea a Miloš jí jsou nesmírně vděční a zavázaní. Malá Laura Homolová totiž onemocněla a zodpovědná Dara nechtěla nic riskovat. (ks)

 

Vtípky

Teď si mě naštval

Teď si mě naštval

Obrázek, 24 kB

Vždyť je lehká

Vždyť je lehká

Obrázek, 77 kB

Vyčistím si zobák

Vyčistím si zobák

Obrázek, 38 kB

Veselá zvířátka

Veselá zvířátka

Video, 21604 kB

Další vtípky

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hhhhhhhhhhhhhhhh

(moderátor, 28. 12. 2008 0:05)

co to berete ze seznamu